Najčastejšie otázky

Môžem si zmeniť meno?

04.01.2014 12:39
Asi najčastejšia otázka- Môžem si zmeniť meno? Nie, meno nieje možné si zmeniť. Meno mačky áno, ale nie hráča.

Čo sú mačacie oči?

04.01.2014 13:15
Je to spomenuté, ale niekto si to mohol nevšimnúť. Mačacie oči sú peniaze, ktorými hráči platia za mačky, veci pre mačky. 

Ako získam mačacie oči?

04.01.2014 13:17
Mačacie oči sa dajú jednoducho získať. Nájdeš si prácu-sebe alebo svojej mačke. Denne dostaneš určený počet mačacích očí. Mačacie oči sa dajú taktiež získať predaním mačiek alebo v súťaži do ktorej sa prihlásite. Pri hráčovi je vždy napísané koľko mačacích očí získa denne ak nič neurobí. Ak má napríklad hráč útulok a niekto si kúpi odtiaľ mačku, hráč získa toľko mačacích očí, koľko druhý hráč zaplatí.

Akú prácu môžem získať?

04.01.2014 22:42
Práce sú aj vypísané, ale keď že si hráči vymysleli vlastné, nie všetky sú vypísané. Na výber sú:   Hráčom: Útulok,  Škôlka pre mačiatka,  Veterinár,  Hotel pre mačky,  CHS -konkrétne plemeno,  Fotograf,  Obchod-predajňa. Mačkám: Spoločnosť chorým mačkám,  Spoločnosť chorým deťom,  Model,  Agility,  Maskot.   Ak máte nejaký nápad a ADMIN vám ho odsúhlasí. Je to nová práca.      

Ako viem získať mačku?

05.01.2014 10:22
Mačku vieš získať v súťaži, bonuse alebo na sviatok. Mačky sa však dajú aj kúpiť, v chovnej stanici alebo útulku, ktorý hráč vlastní. Ak sa vám útulok začne vyprázdňovať, doplníme ho. Mačky sa dajú taktiež získať aj výmenou, alebo darovaním. Hráč nechce svoju mačku-daruje ju niekomu ďalšiemu.