Párenie mačiek

Ak chceš mať vlastné mačiatka, stačí ak spáriš niektoré dve svoje mačičky rôzneho pohlavia :) Ak ale chceš spáriť svoju mačičku s mačičkou iného hráča, musí to on zosúhlasiť! Potom je ale výhoda, že mačičky sa narodia vám obidvom! POZOR mačka/kocúr musí byť dospelá/ý !!! Ak sa ti ale nechce čakať kým ti mačka vyrastie, môžeš si adoptovať v útulku alebo chovnej stanici dospelú mačku :)  O 10 dní sa ti narodia mačiatka!Nebuď ale sklamaný ak sa ich narodí viac alebo menej ako si očakával.Ale stále ich môžeš predať do chovnej stanice :) 

Napíš sem ktoré dve svoje alebo svoju a iného hráča mačičky chceš spáriť a hneď to bude! (Samozrejme v druhom prípade ti to musí druhý hráč odsúhlasiť!)

 

 

 

Párenie mačiek

Dátum: 11.11.2016

Vložil: Smithc16

Titulok: John

Excellent post. I was checking continuously this blog and I'm impressed! Very useful info particularly the last part ckfdaegcedbcebfd

Dátum: 08.01.2016

Vložil: Kika

Titulok: Sex

Ahoj zas potrebujem pomoc zase pocujemm divne pazvuky parenia!!!! kazdy den to iste potrebujem pomoc!! poradte alebo nieco!! je len normal sex? budu mat mladata? ja fakt netusíím!!!!

Dátum: 08.01.2016

Vložil: ExpertMacka

Titulok: Re:Sex

Tie divne zvuky su v pohode aj ja ked sexujem robime divne zvuky :) to je uplne normalne nieje to ziadna veda :)

Dátum: 08.01.2016

Vložil: Kika

Titulok: Parenie

Mam dve macky kocurika a macku perszkeho plemena ale mam aj psa a bojim sa ak sa mladatka narodia tak ich nebudem schopna predat :) ale teraz k veci.... uz sa aj parili ale robia to stale viackrat a viac krat kazdy den!! uz to tak robia asi 3 dni znamena to ze sa nam narodi viac mladat alebo je to len normal sex?

Dátum: 08.01.2016

Vložil: ExpertMacka

Titulok: Re:Parenie

Ahoj kika !!!! Psa sa bat nemusis zavri si maciatka do izby ved von staci ked ich pustis len na chvilu denne :) ale mat maciatka popri psovi je tazke ale ty to zvladnes muis hlavne zachovat mamke macicke pokoj! :) takze asi nieje to najlepsi napad pokial to nechces mat tazke :) a trz ktej veci na ktoru sa pytas ano priznavam je to zvlastne ale stava sa ze mamke macicke sex zachuti alebo tatkovi kocurikovi no a potom uz sexuju denne ale ak maju taky apetit treba ich oddelit no po oddeleni bude mat zrejme macka depresie treba jej dopriat noveho kocurika al ak to prestane za 5 dnije to v poriadku a ano je to normal sex no po 5 dnoch uz ich treba oddelit max. o 7 :)

Pridať nový príspevok